Borusan Hikâye Evi Mart rezervasyonları açıldı!

Borusan Hikâye Evi, baharı çocuklar için titizlikle programladığı eğitim atölyeleriyle karşılıyor. Mart ayında duygu çalışmalarına ağırlık verdiğimiz, yaratıcı drama, müzik, dans, resim gibi pek çok alanın buluştuğu atölyelerimiz 7-9 yaş aralığındaki çocukları bekliyor.
Eğitmenimiz Filiz Işık Bulut’un Borusan Hikâye Evi için tasarladığı bu atölyelerde çocukların özgüven gelişimlerini destekliyor, sosyal hayatlarında güç kazanmasını hedefliyoruz.

Sürekli Grup Atölyeleri
10, 17, 24 Mart 2024 Pazar, 11.30-13.15 / Borusan Kocabıyık Vakfı

Sürekli grup atölyeleri, Borusan Hikâye Evi’nin başlangıcından bugüne yenilenen ve gelişen eğitim perspektifinin olgunlaştığı atölyeler. Bu çalışmalarda Pazar günleri sürekli devam eden çocukların gelişimi, disiplinlerarası farklı tekniklerin uygulandığı çalışmalarla destekleniyor. Tüm atölyelerimizin bir bileşkesini oluşturan bu çalışmalarda Borusan Hikâye Evi’nin devam grubu oluşturuluyor.

Neşe Ağacından Hikâyeler
10 Mart 2024 Pazar, 13.45

En güzel duygulardan biri neşe, peki neşe nerede? Filiz Işık Bulut ile Neşe Ağacından Hikâyeler’de neşeyi arıyoruz, hayat boyu bizleri güçlü kılan bu duyguyu bulduğumuzda da peşini asla bırakmıyoruz.

Kapının Arkasında Ne Var?
17 Mart 2024 Pazar, 13.45-15.30 / Borusan Kocabıyık Vakfı

Bazen utanıyoruz, bazen çekiniyoruz, bazen içimize kapanıyoruz. Filiz Işık Bulut ile Kapının Arkasında Ne Var? atölyesinde yanlış yapmaktan korkmamayı deniyoruz.

Pencereden Bakarken
24 Mart 2024 Pazar, 13.45-15.30 / Borusan Kocabıyık Vakfı

Filiz Işık Bulut ile Pencereden Bakarken, şefkat ve özşefkat duygularına eğilen bir çalışma. İyileştirici ve bir o kadar da güçlendirici bir duygu olan şefkati, bol oyun içeren hikâyelerle yeniden tanımlamak isteyen öğrencileri bu çalışmaya davet ediyoruz.

Her bir atölye çalışması yaklaşık 105-115 dakika sürer. Atölyeye giriş ve çıkış saatlerine rezervasyon formlarından ulaşabilirsiniz, rezervasyon için lütfen tıklayınız.