Borusan Sanat
3. Dönem Programını Açıkladı

Borusan Sanat sezonun son çeyreğinde pek çok konseri izleyicilerine sunuyor. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, Borusan Quartet ve Borusan Müzik Evi’nin Nisan ve Mayıs aylarını içeren üçüncü dönem programı açıklandı. Yeni sezonun üçüncü döneminde Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi’nde üç, Borusan Quartet’in ise Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda bir konseri bulunuyor. Borusan Müzik Evi’nde ise üç konser yer alıyor.

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi’nde Gergely Madaras, Kerem Hasan ve Sascha Goetzel şefliğindeki üç ayrı konserde, piyano ikilisi Ufuk & Bahar Dördüncü, viyolonsel virtüözü Daniel Müller-Schott, soprano Ekaterina Siurina, mezzosoprano Elena Maximova, tenor Peter Sonn ve bariton Bogdan Baciu’yu ağırlayacak. Borusan Quartet ise Süreyya Operası’nda piyanist Can Çakmur ile buluşacak.
Borusan Müzik Evi’nde de Apostolos Sideris: Summation, Jonah Parzen-Johnson & Berke Can Özcan ve Uluslararası Caz Günü: The Cabin Crew konserleri üçüncü dönem etkinlikleri arasında yer alıyor.