Borusan Hikâye Evi
Şubat ayı oyun atölyeleri
rezervasyonları açıldı!

Borusan Hikâye Evi projesi devam ediyor. Şubat ayı boyunca Beyoğlu’na bağlı ilkokulların 7-9 yaş aralığındaki öğrencilerini, Taksim İstiklal Caddesi’nde bulunan binamızda Hafta Sonu Oyun/Eğitim Atölyelerine bekliyoruz.

Tamamı Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Vakfımız arasında yapılan protokolle düzenlenen bu atölyelerde alanında uzman eğitmenlerle birlikte çocuklar, beraberce bir hikâye kurmayı, bir hikâyeyi paylaşmayı ve duygularını ifade etmeyi deneyimleyecekler. Yaratıcı dramayla, oyunla, dansla, müzikle ve plastik sanatlarla okul-dışı eğitimin önemine dikkat çeken bu atölyeler ücretsiz olarak gerçekleşiyor, başvurular ise rezervasyonla alınıyor.

Filiz Işık Bulut ile Neşe Ağacından Hikâyeler (7-9 yaş)
5 Şubat 2023 Pazar                   11.30
5 Şubat 2023 Pazar                   13.45

En güzel duygulardan biri neşe, peki neşe nerede? Filiz Işık Bulut ile Neşe Ağacından Hikâyeler’de neşeyi arıyoruz, hayat boyu bizleri güçlü kılan bu duyguyu bulduğumuzda da peşini asla bırakmıyoruz.

Filiz Işık Bulut ile Pencereden Bakarken (7-9 yaş)
12 Şubat 2023 Pazar                  11.30
12 Şubat 2023 Pazar                  13.45

Filiz Işık Bulut ile Pencereden Bakarken, şefkat ve özşefkat duygularına eğilen bir çalışma. İyileştirici ve bir o kadar da güçlendirici bir duygu olan şefkati, bol oyun içeren hikâyelerle yeniden tanımlamak isteyen öğrencileri bu çalışmaya davet ediyoruz.

Her bir atölye çalışması 105 dakika sürer. Atölyeye giriş ve çıkış saatlerine rezervasyon formlarından ulaşabilirsiniz, rezervasyon için lütfen tıklayınız.