Borusan Hikâye Evi
Nisan ayı oyun atölyeleri
rezervasyonları açıldı!

Borusan Hikâye Evi Ocak’ta başladığı hikâyesine Nisan’da da devam ediyor. Alanında uzman eğitmenlerle birlikte çocuklar, her Pazar Vakfımızda düzenlenen atölyelerde bir hikâye kurmayı, bir hikâyeyi paylaşmayı ve duygularını ifade etmeyi deneyimliyorlar. Yaratıcı dramayla, oyunla, dansla, müzikle ve plastik sanatlarla okul-dışı eğitimin önemine dikkat çeken atölyelerimiz ücretsiz olarak gerçekleşiyor, başvurular ise rezervasyonla alınıyor.

Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Vakfımız arasında yapılan protokolle düzenlenen bu atölyeler için Nisan ayı rezervasyonları açıldı!

Filiz Işık Bulut ile Neşe Ağacından Hikâyeler (7-9 yaş)
2 Nisan 2023 Pazar                 13.45

En güzel duygulardan biri neşe, peki neşe nerede? Filiz Işık Bulut ile Neşe Ağacından Hikâyeler’de neşeyi arıyoruz, hayat boyu bizleri güçlü kılan bu duyguyu bulduğumuzda da peşini asla bırakmıyoruz.

Filiz Işık Bulut ile Kapının Arkasında Ne Var? (7-9 yaş)
9 Nisan 2023 Pazar                 13.45

Bazen utanıyoruz, bazen çekiniyoruz, bazen içimize kapanıyoruz. Filiz Bulut Işık ile Kapının Arkasında Ne Var? atölyesinde yanlış yapmaktan korkmamayı deniyoruz.

Filiz Işık Bulut ile Pencereden Bakarken (7-9 yaş)
16 Nisan 2023 Pazar               13.45

Filiz Işık Bulut ile Pencereden Bakarken, şefkat ve özşefkat duygularına eğilen bir çalışma. İyileştirici ve bir o kadar da güçlendirici bir duygu olan şefkati, bol oyun içeren hikâyelerle yeniden tanımlamak isteyen öğrencileri bu çalışmaya davet ediyoruz.

Her bir atölye çalışması 105 dakika sürer. Atölyeye giriş ve çıkış saatlerine rezervasyon formlarından ulaşabilirsiniz, rezervasyon için lütfen tıklayınız.