#KonumuzSensin Projesinin İkinci Yılında 3.500 Üniversite Öğrencisine Destek Olduk

Borusan Kocabıyık Vakfı olarak, üniversite öğrencilerinin yaşadıkları beslenme ve ulaşım masraflarına katkı sağlamak için Askıda Ne Var ile başlattığımız #KonumuzSensin projesinde bu sene 3.500 üniversite öğrencisine yemekhane ve ulaşım desteği sağladık.

29 Kasım 2022 #PaylaşmaGünü’nde başlattığımız projede; Borusan Kocabıyık Vakfı, Borusan Grup Şirketleri, #OkyanusGönüllüBorusanlılar ve bireysel bağışçılarımızın katkıları ile 3.500 adete ulaştık. Projemize bu sene Borusan Holding ve Grup Şirketleri; Borusan Cat, Borusan Otomotiv, Borçelik, Borusan Mannessman, Borusan ENBW Enerji, Borusan Lojistik / Liman, Borusan Lojistik / 3PL, Supsan ve Borusan Araç İhale destek oldu.
Kazananların belirlenmesi aşamasında Türkiye’nin 81 ilinde eğitim gören üniversite öğrencilerinin, ihtiyaç durumlarını gözeterek asil ve yedek listeleri hazırladık. Listelere aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://bit.ly/konumuzsensin-kazananlar

Proje kapsamındaki destek ödemeleri ise 23-29 Ocak 2023 haftası 3.500 üniversite öğrencisinin banka hesabına yapılacaktır.

Gençlerin eğitimi için toplam 1,4 milyon TL’lik desteğe erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu iyilik hareketine katılan tüm Borusan Grup Şirketleri, #OkyanusGönüllüsüBorusanlılar ve bireysel bağışçılarımıza, paylaşıp destek olan herkese sonsuz teşekkür ederiz.

Asil listede yer alan üniversite öğrencileri, süreçle ilgili tüm bilgilere konumuzsensin@askidanevar.com adresine e-mail göndererek veya @askidanevar sosyal medya hesaplarından erişebilirler.